logo radia rdn TAR bluelogo radia rdn NS blue
 

Emeth

W 1978 roku zostałem wyświęcony na ewangelię ... Aby uczcić to szczególne wydarzenie, moi rodzice ... mnie z nowym 1977 Dodge Aspen, najbardziej ... obecne kiedykolwiek ... To było białe, z czerwonym w 1978, zostałem wyświęcony na służbie Ewangelii. Aby uczcić to szczególne wydarzenie, moi rodzice mnie zaskoczyło nowym 1977 Dodge Aspen, najbardziej spektakularny Obecnie kiedykolwiek otrzymał. To było białe, z czerwonym wnętrzem i piękne tkaniny seats.My stary samochód miał tak wiele usterki i problemy wziąłem go do psychiatry. Wreszcie, podarował go lokalnym złomowisku i umieścić go z mojego misery.At czasu, kobiety, którzy uczestniczyli nasz Kościół żył cztery przecznice dalej, ale uparł się, że po nią do kościoła w każdą niedzielę. Jako młody i naiwny, nie wspominając, że potrzebne ciepłe ciała, aby wypełnić ławki, ja przystąpiły do ​​niej request.We nazywa jej siostra Claire i dlaczego przyszła do naszego kościoła, nigdy nie wiedziałem, ale wiernie udział każdy Sunday.I podniósł ją tuż przed porannym nabożeństwie kultu i odprowadził ją do tylnej ławce. Rzadko mówił do nikogo i przez wszystkie lata znałem ją nigdy się nie uśmiechał. Nie była osobą, można było dostać blisko i pielęgnować confidences.She zawsze przyniósł dwa kwartały do ​​kościoła. Jednym z nich był na tacę, a druga dała mi za sprowadzenie jej church.At początku byłem niechętny do jej podjęcia. Pojawiła się chwieje się na krawędzi ubóstwa i czułem się winny, biorąc jej pieniądze. Mimo, że insisted.One niedziela, kiedy podniósł ją zauważyłem coś innego. Nie mogę umieścić mój palec na jej temat, ale coś było zdecydowanie różni się Siostra Claire.I odprowadził ją do zwykłej ławce i usłyszał odrobinę przytłumiony snickers. Jedną z rzeczy, nie mogę znieść jest bycie na zewnątrz kręgu na joke.

O nas

Strona www.muzykadladucha.pl Muzyka gospel ma wielką i długą historię. Jeśli chodzi o wokalistów, te trzy osoby są ręce w dół jedne z najlepszych. Spójrz. Śpiewaków gospel są od wieków, błogosławiąc do uszu słuchaczy z potężnych słów i słodkie melodie. Muzyka gospel obejmuje wiele różnych stylów głosy i instrumenty, pozwalające na szerokiej gamy muzyki, aby pasowały do ​​tego konkretnego gatunku. Jednak jedna rzecz pozostaje taka sama z muzyką gospel, mimo swej różnorodności, która jest fakt, że muzycy gospel śpiewa z ewangelicznego orędzia w sercu każdego utworu. Oto 3 z największych wokalistek gospel.

Kontakt z redakcją: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a także przez profil MdD na Facebooku

Warto zobaczyć

M

gospel-box

festiwal-niepokalanow

klub-dobrej-muzyki

Trzeba odwiedzić

grajmy-chrzescijanskie-granie

muzyczne-dary

bosko-pl

muza-dei

Przyjaciele

dobre-media

chrzescijanskie-granie

strefa-chwaly

klub-dobrej-muzyki