logo radia rdn TAR bluelogo radia rdn NS blue
 

Genezareth

Just zanim poszedłem do ambony do rozpoczęcia nabożeństwo moja żona szepnął: "Czy widzisz perukę siostry Claire?" Odpowiedziałem w typowym duszpasterskiej mody "Hę? "Gdy zacząłem usługę, nie mogłem oderwać oczu od siostry Claire. Nigdy nie zauważyłem jej włosy patrząc tak źle. Zacząłem segmentu kazania i nabożeństwa realizowane dlaczego wszyscy laughing.I zaczął chichotać. I zakaszlał, gardło, zagryzł dolną wargę, ale mój nie może odparować soki chichot przepływające przez całe moje ciało. Nic nie jest bardziej żałosne niż minister chichot-oblał stara się być poważny i pastoral.Sister Claire miała perukę na tył. Wszystko, co myślę o peruce były kiepskie żarty, a ja nie wiedziałem, czy ona przyjdzie lub going.In cały czas wiedziałem siostrę Claire, zadzwoniła do mnie do domu tylko raz. Wydawała się zdenerwowana, więc podbiegła do jej domu. Usiadłem i wyrzuciła z siebie "," Pastor, nie wpuszczą mnie w sklepie spożywczym. '' I zapewnił ją, chciałbym przyjrzeć się sytuacji. Wiedziałem, kierownik sklepu, więc zatrzymałem się, by go zobaczyć i wyjaśnić na misunderstanding.When I poruszył ten temat, kierownik zesztywniał i warknął: "Mamy nakaz sądowy przeciwko Claire nigdy nie wchodzi w tym sklepie," z takie przekonanie, zdałem sobie sprawę, że to raczej coś poważnego. Potem powiedział mi story.For kilka tygodni paczek mielonki znaleziono otwarty, z jeden kęs wyjęte i pakiet wymienić. To mylić wszyscy w sklepie, więc trzymali straż dla perpetrator.Finally, ktoś dostrzegł Claire otwierając paczkę mielonki. Wzięła kęs, starannie zamknął go i umieścić go back.I uzgodnione z kierownikiem, że dla dobra innych klientów, nie powinny one umożliwić Claire powrotem w sklepie. Zamówiliśmy posiłki na koła dla niej i moja żona i ja często przyniósł jej torbę groceries.Shortly po otrzymaniu mój nowy samochód, incydent się stało z siostrą Claire, która rozciągała się mój tolerancję. W tym czasie moje życie obracało się wokół mojego nowego samochodu. Teraz wiem, że to źle, ale potem widziałem tylko, że car.Unbeknown do mnie, Bóg umieścił w ruch plan na wyleczenie mnie z moich obsesji. Czy zauważyłeś, Bóg wie, jak radzić sobie z nas? To był normalny niedzielę rano i, jak zwykle, wybrałem się do siostry Claire do nabożeństwa. Miałem samochód za około miesiąc, a ja wciąż rozkoszował się jej newness.Following nabożeństwa, wziąłem siostra Claire domu. Obserwowałem ją, dopóki nie zniknął w jej domu. Wtedy zauważyłem go. Moją pierwszą reakcją było dobre siedzisko outrage.The staromodny, gdzie siedziała siostra Claire był przemoczony.

O nas

Strona www.muzykadladucha.pl Muzyka gospel ma wielką i długą historię. Jeśli chodzi o wokalistów, te trzy osoby są ręce w dół jedne z najlepszych. Spójrz. Śpiewaków gospel są od wieków, błogosławiąc do uszu słuchaczy z potężnych słów i słodkie melodie. Muzyka gospel obejmuje wiele różnych stylów głosy i instrumenty, pozwalające na szerokiej gamy muzyki, aby pasowały do ​​tego konkretnego gatunku. Jednak jedna rzecz pozostaje taka sama z muzyką gospel, mimo swej różnorodności, która jest fakt, że muzycy gospel śpiewa z ewangelicznego orędzia w sercu każdego utworu. Oto 3 z największych wokalistek gospel.

Kontakt z redakcją: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a także przez profil MdD na Facebooku

Warto zobaczyć

M

gospel-box

festiwal-niepokalanow

klub-dobrej-muzyki

Trzeba odwiedzić

grajmy-chrzescijanskie-granie

muzyczne-dary

bosko-pl

muza-dei

Przyjaciele

dobre-media

chrzescijanskie-granie

strefa-chwaly

klub-dobrej-muzyki