logo radia rdn TAR bluelogo radia rdn NS blue
 

GPS

Siostra Claire miał wypadek na przednim siedzeniu mojego nowego samochodu! Nawet teraz, po tylu latach, wciąż cofa little.I myte foteli przednich setki razy. Siedem lat później notowane go dla innego samochodu i, czy to była moja wyobraźnia, czy nie, nie wiem, ale nadal czuć smak it.When siostra Claire zmarł dwa lata po wypadku, znaleźli setki tysięcy dolarów ukryty w całym domu. Nie miała żadnych krewnych i nikt nie wiedział, gdzie ona ma te wszystkie money.When usłyszałam, było mi smutno. Wszystko jej pieniądze nie było błogosławieństwem dla niej. Ona pochodzi z tego żadnej przyjemności ani nie ona kiedykolwiek otrzyma żadnych odsetek od it.Not tylko mógł jej pieniądze były błogosławieństwem dla niej, ale ona mogła używali go błogosławić innych ludzi. Ona okradziony się ogromne blessings.I doszli do uznania źródło wszelkich błogosławieństw w moim życiu. '' Niech będzie błogosławiony Bóg i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa, Ojciec miłosierdzia i Bóg wszelkiej pociechy, Który nas pociesza w każdym naszym utrapieniu, byśmy mogli je, które są w jakimkolwiek ucisku pocieszyć, przez komfort czymże my sami pocieszeni Boga ''. (2 Koryntian 1: 3-4 KJV). Co Bóg umieścił w moich rękach nie można egoistycznie spożywane, ale wspólne.

O nas

Strona www.muzykadladucha.pl Muzyka gospel ma wielką i długą historię. Jeśli chodzi o wokalistów, te trzy osoby są ręce w dół jedne z najlepszych. Spójrz. Śpiewaków gospel są od wieków, błogosławiąc do uszu słuchaczy z potężnych słów i słodkie melodie. Muzyka gospel obejmuje wiele różnych stylów głosy i instrumenty, pozwalające na szerokiej gamy muzyki, aby pasowały do ​​tego konkretnego gatunku. Jednak jedna rzecz pozostaje taka sama z muzyką gospel, mimo swej różnorodności, która jest fakt, że muzycy gospel śpiewa z ewangelicznego orędzia w sercu każdego utworu. Oto 3 z największych wokalistek gospel.

Kontakt z redakcją: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a także przez profil MdD na Facebooku

Warto zobaczyć

M

gospel-box

festiwal-niepokalanow

klub-dobrej-muzyki

Trzeba odwiedzić

grajmy-chrzescijanskie-granie

muzyczne-dary

bosko-pl

muza-dei

Przyjaciele

dobre-media

chrzescijanskie-granie

strefa-chwaly

klub-dobrej-muzyki