logo radia rdn TAR bluelogo radia rdn NS blue
 

Kana-An

Irakijczyk ... w Gap! Jak myślimy o tej wojnie z wiecznym ... w ... jest "co się wojna w Iraku oznacza dla Ewangelii Jezusa Chrystusa?" Wierzymy, że ten irackich chrześcijan w Gap! Jak myślimy o tej wojnie z perspektywy wieczności, całkowicie importantquestion jest "co się wojna w Iraku oznacza dla Ewangelii Jezusa Chrystusa?" Wierzymy, że wojna w Iraku da otwarte drzwi dla Ewangelii. TheGospel jest to, co będzie leczyć i uwolnić ducha człowieka do wielbienia Boga prawdziwego andliving Jezus Chrystus! Ewangelia jest "chlebem życia", jakim jest jedyną odpowiedzią dla opinii głodu i beznadziei ludzkości. Chcemy doprowadzić "chleb życia" dla opinii Irakijczyków, którzy ucierpieli przez tak wiele lat. Bóg przygotowuje lud przynieść Jego Słowo do narodu irackiego. Sincethe pierwszej wojny w Zatoce, tysiące Irakijczyków stały uchodźców w Jordanii. Bóg hasused to "Exodus" doświadczenie z ojczyzny zwrócić około 600 z nich intothe Królestwa Bożego. Wiele z tych 600 irackich chrześcijan w Jordanii są szkoleni tocarry Ewangelii do ojczyzny i gotowy do pracy, gdy drzwi są otwarte. Oni potrzebują naszej help.How możesz pomóc? Na dwa sposoby: z modlitwą i finansowo. Modlitwą, możesz pomóc modląc się za naszego brata Iraku i siostry w Chrystusie. Módlcie forwisdom, ochronę i świadczenia. Finansowo, możesz pomóc dając do TheIraqi Chleba życia projektu w celu wsparcia rodzin, które bereturning do Iraku. Twój dar finansowe zostaną przeznaczone na pomoc w żywności, podróży, a ministerstwo potrzebuje (jak literatury i Biblii) z (organizacji pozarządowych) irackiego Christianfamilies.Other organizacji pozarządowych będzie pracować z ogólnym needsof Irakijczycy. Nacisk pogłębianie Native Missions "jest dostarczanie thephysical potrzeb irackich chrześcijan 600, aby pomóc wyposażyć ich ambasadorów beChrist do swoich rodaków w obozach dla uchodźców i teraz do theirnation po konflikt jest resolved.Gifts dla irackiego projektu Chleb Życia może być wysłany do Advancing NativeMissions. Kontrole powinny być wystawione na Advancing Native Misje andclearly wyznaczone (w linii notatki, na przykład) dla "Iraqi Chleba LifeProject.

Profil na fb: www.facebook.com/pages/KANA-AN

O nas

Strona www.muzykadladucha.pl Muzyka gospel ma wielką i długą historię. Jeśli chodzi o wokalistów, te trzy osoby są ręce w dół jedne z najlepszych. Spójrz. Śpiewaków gospel są od wieków, błogosławiąc do uszu słuchaczy z potężnych słów i słodkie melodie. Muzyka gospel obejmuje wiele różnych stylów głosy i instrumenty, pozwalające na szerokiej gamy muzyki, aby pasowały do ​​tego konkretnego gatunku. Jednak jedna rzecz pozostaje taka sama z muzyką gospel, mimo swej różnorodności, która jest fakt, że muzycy gospel śpiewa z ewangelicznego orędzia w sercu każdego utworu. Oto 3 z największych wokalistek gospel.

Kontakt z redakcją: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a także przez profil MdD na Facebooku

Warto zobaczyć

M

gospel-box

festiwal-niepokalanow

klub-dobrej-muzyki

Trzeba odwiedzić

grajmy-chrzescijanskie-granie

muzyczne-dary

bosko-pl

muza-dei

Przyjaciele

dobre-media

chrzescijanskie-granie

strefa-chwaly

klub-dobrej-muzyki