logo radia rdn TAR bluelogo radia rdn NS blue
 

Kolędnicy misyjni

Jest to część 4 w serii artykułów o życiu pisania, z perspektywy opublikowanego trenera autora i pisania. Ewangelia Według Pisanie Marilyn, rozdział czwarty: Nic nie zmienia się, jak się go spodziewać to.That to podróż. To podniecenie. To radość z pisania. Sztuką jest, aby nasze nieświadome nas, gdzie idziemy, gdy poruszamy się z drogi. Dotyczy to wszystkich tworzeniu. Dzieje się tak, cały czas z autorów. Kiedy mają oczekiwania w związku z tym ich pisanie jest labored.I niedawno pracę z nowym autora na temat książki, twórczej inteligencji, najnowsza książka z serii Guide. Podczas naszej pierwszej sesji, poprosiła mnie, aby dać jej zarys. Odmówiłem. I wyjaśnił, że rzadko sugerują zarys na początku piśmie. Zbyt często ogranicza wyobraźnię. I z pewnością, namawiałem, z tematem twórczej inteligencji, zamek autora do określonego zarysie wydawało się złe idea.I zasugerował, że pisać w strumieniu świadomości. Nie przestawaj; po prostu napisz, aż nie mogła myśleć o niczym więcej do powiedzenia. Opowiadać, opowiadać kawały, przysięgam, literówki, cokolwiek. Wystarczy napisać. Zgodziła się, aby spróbować it.Before następnej sesji, wysłała mi jej pisanie. Były przebłyski geniuszu, a wiele rzeczy Zaproponowałem jej wyrzucić. W frustracji, zapytała dam jej zarys, jako że tylko w ten sposób mogła skutecznie pisać. Znowu odmówił, mój powód jest, że będzie wykonywać swoją twórczą inteligencję i to, co ona pisze.

O nas

Strona www.muzykadladucha.pl Muzyka gospel ma wielką i długą historię. Jeśli chodzi o wokalistów, te trzy osoby są ręce w dół jedne z najlepszych. Spójrz. Śpiewaków gospel są od wieków, błogosławiąc do uszu słuchaczy z potężnych słów i słodkie melodie. Muzyka gospel obejmuje wiele różnych stylów głosy i instrumenty, pozwalające na szerokiej gamy muzyki, aby pasowały do ​​tego konkretnego gatunku. Jednak jedna rzecz pozostaje taka sama z muzyką gospel, mimo swej różnorodności, która jest fakt, że muzycy gospel śpiewa z ewangelicznego orędzia w sercu każdego utworu. Oto 3 z największych wokalistek gospel.

Kontakt z redakcją: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a także przez profil MdD na Facebooku

Warto zobaczyć

M

gospel-box

festiwal-niepokalanow

klub-dobrej-muzyki

Trzeba odwiedzić

grajmy-chrzescijanskie-granie

muzyczne-dary

bosko-pl

muza-dei

Przyjaciele

dobre-media

chrzescijanskie-granie

strefa-chwaly

klub-dobrej-muzyki