logo radia rdn TAR bluelogo radia rdn NS blue
 

Na przełaj

Co jest lepsze: gotowane jedzenie lub surowa? Biorąc nic dla przyznane lub Ewangelii, wyruszyłem, aby dowiedzieć się o mnie odpowiedź na to ważne pytanie. Po pierwsze, zapytałem, co należy rozumieć przez "surowej żywności" i co rozumie się przez "gotowane jedzenie?" Nie można po prostu powiedzieć, że surowiec jest surowe, bo są surowe jedzenie "kucharskie". Nie jest gotowanie po prostu stosowanie ciepła przez gotowanie, pieczenia lub smażenia, jak szybko odkrył. Dojrzewanie się jest jedną z form naturalnego gotowania; Inne opisane później. Po drugie, zastanawiałem się, co moi przodkowie nie jeść? I to było surowe lub gotowane? Po trzecie, mam wątpliwość, w jaki sposób enzymy w żywności wpływa na trawienie i zdrowia? I po czwarte, próbowałem Podsumowując - jest tam zaletą gotowania? Odpowiedzi nie było tak proste, jak można by podejrzewać, jednak. Odpowiedzi na te pytania łączą się w interesujący sposób i otworzyć inne pytania w ich odbierania. Na początek pytanie drugie: Nasz najbardziej prymitywnych przodków, którzy żyli kilka milionów lat temu, najprawdopodobniej jadł surowe jedzenie. Większość z tego, co jedliśmy było białka zwierzęcego: mięso mięśniowe, podroby, jaja, i owady. Obecne przykłady dzień ludów, którzy przede wszystkim jeść surowe białko zwierzęce to Inuitów z dalekiej północy i Masai Afryki, znany dla ich zdrowia i wolności od choroby. Badania przeprowadzone przez dr Pottenger w połowie XX wieku wykazały, że surowe mięso i mleko zawarte enzymy niezbędne do trawienia. Pokazał, że ciepła wyłączona ich enzymy. Doszedł do wniosku, że surowe mięso, ryby, mleko i jaja dostarczyć więcej składników odżywczych i są łatwiej trawione.

O nas

Strona www.muzykadladucha.pl Muzyka gospel ma wielką i długą historię. Jeśli chodzi o wokalistów, te trzy osoby są ręce w dół jedne z najlepszych. Spójrz. Śpiewaków gospel są od wieków, błogosławiąc do uszu słuchaczy z potężnych słów i słodkie melodie. Muzyka gospel obejmuje wiele różnych stylów głosy i instrumenty, pozwalające na szerokiej gamy muzyki, aby pasowały do ​​tego konkretnego gatunku. Jednak jedna rzecz pozostaje taka sama z muzyką gospel, mimo swej różnorodności, która jest fakt, że muzycy gospel śpiewa z ewangelicznego orędzia w sercu każdego utworu. Oto 3 z największych wokalistek gospel.

Kontakt z redakcją: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a także przez profil MdD na Facebooku

Warto zobaczyć

M

gospel-box

festiwal-niepokalanow

klub-dobrej-muzyki

Trzeba odwiedzić

grajmy-chrzescijanskie-granie

muzyczne-dary

bosko-pl

muza-dei

Przyjaciele

dobre-media

chrzescijanskie-granie

strefa-chwaly

klub-dobrej-muzyki