logo radia rdn TAR bluelogo radia rdn NS blue
 

Promyczki Dobra

Nie możesz pisać o czymś, jeśli nie są w stanie zbadać wszystkich co to means.By koniec czwartej sesji, miała sporo napisane, wszystkie rozproszone. Wiedząc, że leżące u jej walkę był strach, zapytałem ją, co ona bała się, będąc w jej piśmie spontaniczna. Ona odpowiedziała, że ​​tak naprawdę nie wiedział, co było twórczej inteligencji, więc czuje się ktoś zobaczyć przez jej piśmie odkryć jej brak wiedzy. Odpowiedziałem, że było dokładnie mój punkt widzenia. Dopóki ona zbadać, co to znaczyło dla niej, ona nigdy nie będzie w stanie dotknąć czytelnika z jej writing.What Miałem też odkryte w naszych rozmów było to, że miała niesamowitą historię o przeprowadzce do tego kraju z sytuacji zagrożenia życia, w niej ojczyzna. Opowiedziała swoją historię do mnie, a ja zauważył jak interesujące było to, że miała do czynienia tyle trudności i pokonywać tyle strachu i fizyczne niebezpieczeństwo, ale bała się poszerzyć swoją kreatywność w formie pisemnie swoją historię. W tym momencie miała shift.The następny projekt z nią był pełen emocji, skomplikowanych szczegółów i wyrazistości. Zdała sobie sprawę, że jej decyzja opuszczenia jej rodzinę i przyjaciół i przenieść się do bezpieczeństwa wymagane własną formę twórczej inteligencji. Pisanie jej rozdział po prostu śledzenia jej procesu. Jak ona opracowana historie, zaczęła używać więcej rytm, szersze koncepcje i konkretnych punktów (co nazywam krytycznych przekonań). W ciągu najbliższych kilku tygodni pisała atrakcyjną, wciągającą i wrażliwą historię swojej podróży do zrozumienia tego, co stworzenie nowego życia poprzez korzystanie z naturalną inteligencję naprawdę means.I poprosił ją w naszej ostatniej sesji, jeśli to, co napisałem, było czego się spodziewać , Zaśmiała się. Powiedziała, że ​​to nie było, a ona była zadowolona z tego, jak proces się nie stało. Ona jest podekscytowany pisać więcej, odkrywania nowych tematów i pisanie bez założenia, co wynik końcowy będzie. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O nas

Strona www.muzykadladucha.pl Muzyka gospel ma wielką i długą historię. Jeśli chodzi o wokalistów, te trzy osoby są ręce w dół jedne z najlepszych. Spójrz. Śpiewaków gospel są od wieków, błogosławiąc do uszu słuchaczy z potężnych słów i słodkie melodie. Muzyka gospel obejmuje wiele różnych stylów głosy i instrumenty, pozwalające na szerokiej gamy muzyki, aby pasowały do ​​tego konkretnego gatunku. Jednak jedna rzecz pozostaje taka sama z muzyką gospel, mimo swej różnorodności, która jest fakt, że muzycy gospel śpiewa z ewangelicznego orędzia w sercu każdego utworu. Oto 3 z największych wokalistek gospel.

Kontakt z redakcją: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a także przez profil MdD na Facebooku

Warto zobaczyć

M

gospel-box

festiwal-niepokalanow

klub-dobrej-muzyki

Trzeba odwiedzić

grajmy-chrzescijanskie-granie

muzyczne-dary

bosko-pl

muza-dei

Przyjaciele

dobre-media

chrzescijanskie-granie

strefa-chwaly

klub-dobrej-muzyki